*OVDD-PARTNERS / BIJZONDERE LEDEN
Bedrijvenkring Urkwww.bedrijvenkringurk.nl
BVN - Bedrijven voor Noordoostpolderwww.bvnoordoostpolder.nl
ROC van Ams-Flev, Bedrijvencontactfunctionariswww.rocvanflevoland.nl
Stichting Kennispoort Regio Zwollewww.kennispoortregiozwolle.nl
VNO-NCW Middenwww.vno-ncwmidden.nl
Winkeliersvereniging Suyderseewww.suydersee.com
BANT
Slump Catering & Eventswww.welkombijslump.nl
BIDDINGHUIZEN
10 voor je dag | Tineke Stuifzandwww.10voorjedag.nl
Aaldering Bio-Uiwww.bio-ui.nl
Aannemersbedrijf v.d. Heijkantwww.vdheijkant.com
Bart Agro Mechanisatiewww.bartagromechanisatie.nl
Bed & Breakfast De Kandelaarwww.dekandelaar.eu
D-blue Serviceswww.facebook.com/Dblue.nl
De Factorij - mechanisatiewww.defactorij.com
De Kubbe BVwww.dekubbe.nl
Dorhout Mees B.V.www.dorhoutmees.nl
Efesto Lasbedrijfwww.efesto.nl
F&M Consultancywww.fnmconsultancy.com
Fysiotherapie de Bankwww.fysiotherapiedebank.nl
GEMA-Apparatenbouw B.V.www.gemaapparatenbouw.nl
GICOM BVwww.gicom.nl
Hanneke's Pluktuinwww.hannekespluktuin.nl
HediBouwwww.hedibouw.nl
Jonker Adviesjonkerbelastingadvies.nl
Keijl Flevo Hollandwww.keijl.nl
Klamer Fietsen VOFwww.klamerfietsen.nl
Kraaikamp Wagenbouw B.V.www.kraaikampwagenbouw.nl
KWT Group B.V.www.kwtgroup.nl
Loonbedrijf De Waard B.V.www.loonbedrijfdewaard.nl
Mavé Nautic & Industrial Engineering B.V.www.mave.nl
Melkveehouderij Groot Koerkampwww.grokotoko.nl
Mts van Nieuwenhuyzenwww.flevolamb.nl
Mulder Marne BVwww.muldermarne.nl
Patex BVwww.patex.nl
Pelletkachels Flevowww.pelletkachels-flevo.nl
Poldergraan B.V.www.poldergraan.nl
ProFarmaPlanwww.profarmaplan.nl
Remako & Paper Board BVwww.remako.com
Restaurant Beachclub Nuwww.beachclubnu.nl
Rose Hairstylingwww.rosehairstyling.nl
Schaap Holland BVwww.schaapholland.com
Schuurhuis supermarkt Biddinghuizenwww.ah.nl
Snijderherstelwww.snijderherstel.nl
Solidmoves Werving en Selectiewww.solidmoves.nl
Speelkwartierwww.speelkwartier.nu
Sybit | Software op Maatwww.sybit.nl
Tander International BVwww.tander.com
The Fitnessclub Biddinghuizenwww.thefitnessclubbiddinghuizen.nl/
Van Werven Infra B.V.www.vanwerven.nl
Van Woerden Flevo BVwww.vanwoerdenflevo.nl
VNK BVwww.vnk-herbs.nl
Walibi Holland BVwww.walibiholland.nl
Wilsor Kunstharsenwww.wilsor.nl
Wynowww.flevosap.nl
DRONTEN
Aannemersbedrijf Bramer Flevolandwww.bramerbv.nl
AB Profashion - Bedrijfskledingwww.ab-profashion.nl
ABN-AMRO Bankwww.abnamro.nl
ACP International Bvwww.acpi.nl
Administratiekantoor Centiemwww.centiem.nl
Administratiekantoor Excentwww.excent.nl
AdministratiekantoorTeam HBcwww.teamhbc.nl
Aeres Bedrijven Centrum (ABC)www.aeresbedrijvencentrum.nl
Aeres Bedrijven Centrum (ABC) (ATF bv)www.aeresbedrijvencentrum.nl
Aeres Hogeschool Drontenwww.aeres.nl
Aeres Hogeschool Drontenwww.aereshogeschool.nl
Aeres Landbouwbedrijf B.Vwww.schoolboerderij.nl
Airvisiewww.airvisie.nl
Almere College Drontenwww.almerecollege.nl
AMH Flevoland 
Anemoon Bloemenshopwww.anemoon.nl
Anno 2000 Tuinenwww.anno2000tuinen.nl
AquaDataSystems BVwww.aquadatasystems.nl
Attis Adviesbureauwww.attis-advies.nl
Autobedrijf D. van Gorkumwww.dvangorkum.nl
Autobedrijf van den Boschwww.autobedrijfvandenbosch.nl
Autopalace Dronten (Peugeot)www.autopalace.peugeot.nl
Av-rent.nl b.v.www.av-rent.nl
AVAQ B.V.www.avaq.eu
Aviemorewww.aviemore.nl
Aviko B.V.www.avikopotato.nl
AVPROwww.avpro.nl
Ballonnen en meerwww.ballonnenenmeer.nl
Bangma Verpakking B.V.www.bangmaverpakking.nl
Bea's Virtueel Officewww.degroenemanagementassistent.nl
Biron B.V.www.biron.nl
BJIT GROUPwww.bjitgroup.nl
Blokkerwww.blokker.nl
BOL | van Staveren B.V.www.bolvanstaveren.nl
Borduurstudio Jaquelinewww.borduurstudiojaqueline.nl
Bouma Bier Brouwerij Praghtwww.brouwerijpraght.nl
Bouwbedrijf B.J. van der Steegwww.vandersteeg.nl
Bouwcenter Concordia Drontenwww.bouwcenterconcordia.nl
Brandweer Dronten-Biddinghuizen-Swifterbantwww.brandweerflevoland.nl
BrasseRia / FrieteRiawww.frieteria.nl
Broekhoff Vuurwerk International BVwww.broekhoff.nl
Broekhuis Dronten B.V.www.broekhuis.nl
Brothers International Trading (B.I.T.) 
Brouwerij Artemiswww.brouwerijartemis.nl
Böhmer Projectwww.bohmerproject.nl
Camping de Ruimtewww.campingderuimte.nl
Carpe Diem Makelaardijwww.carpediemmakelaardij.nl
CijferMeester W. Voortmanwww.cijfermeester.nl
Countus, Accountants & Adviseurswww.countus.nl
CTS Led Solutionswww.cts-retail.nl
D. van Essen Beheer B.V. (Autobedrijf Jedi)www.jedi.nl
D.T.S. Retail B.V.www.dtsdronten.nl
De Hoop Coachingwww.dehoopcoaching.nl
de Jong & Laanwww.jonglaan.nl
De Makelaars van 5VOOR12 B.V.www.5-voor-12.nl
De Meerhofwww.demeerhof.nl
De Meerpaalwww.meerpaal.nl
De Pensionado'sdepensionados.nl
De Redewww.derede.nu
Debbt Groupwww.debbt.com
Den Hartog - Voor kinderopvang en projectenwww.denhartogdronten.nl
Dietistenpraktijk TopCarewww.dietistenpraktijktopcare.nl
DoeHetZelf OUTLETwww.dhzoutlet.nl
Donker, Cultuurtechniek Bvwww.donkergroen.nl
Douma Outdoor Livingwww.doumaoutdoorliving.nl
Druk in Print B.V.www.drukinprint.nl/
dTLS. Online Marketingwww.dtls-online.nl
DV Trading B.V.www.dvtrading.nl
Elsenga Agro BV 
Elshof Organic Fruit B.V.www.elshoforganicfruit.com
Enigma Architectenwww.enigma-architecten.nl
EQUESSwww.equess.nl
Extin BVhttps://extin.eu/
Firmseatswww.firmseats.nl
Flestic B.V.www.flestic.com
Flevobike Technologywww.flevobike.nl
FlevoMeer Bibliotheekwww.flevomeerbibliotheek.nl
FlevoTrade Onionswww.flevotrade.nl
Flinder Reclamestudiowww.flinder.nu
Flynth adviseurs en accountantswww.flynth.nl
Fotostudio Wierdwww.fotostudiowierd.nl
Gavi Wijnkoperswww.gavi.nl
GB Parket en Timmerwerkenwww.gbparket.nl
Gemeente Drontenwww.dronten.nl
Get Work Uitzendbureau BVwww.getwork.nl
GlassCARE Autoruitenwww.glasscare.nl
Golfclub Golfresidentie Drontenwww.golfresidentiedronten.nl/golfclub
Green Organics B.V.www.greenorganics.nl
Greidanus Computerspecialistenwww.greidanus.nl
GymInn Drontenwww.gyminn.com
H-Projectworkswww.h-projectworks.com
HairWishwww.hairwish.nu
Hammer Fysiotherapiewww.hammerfysiotherapie.nl
HeerenXVIIwww.heeren17dronten.nl
Helmantel & Bügel Advocatenwww.helmantel-bugel.nl
HEMA Drontenwww.hema.nl
HerstelVitaal & BuitenVitaalwww.herstelvitaal.nl
HKlivingwww.hkliving.nl
HMD B.V.www.hmdbv.nl
Hogenkamp Advocatenwww.hogenkamp.nl
Hoor! in Drontenwww.hoorindronten.nl
Hotel het Galjoenwww.hotelhetgaljoen.nl
HR Opgelost! hodn Primatchwww.primatch.nl
Huijbregts Automatiseringwww.j-h.nl
Hydrauliek Service Dronten b.v.www.hsdbv.nl
Hyperfixwww.hyperfix.nl
Hypotheek Visie Drontenwww.hypotheekvisie.nl/dronten
Ichthus Collegewww.ichthusdronten.nl
ID Virtuele ondersteuningid-vo.nl
IJzerman en Lankman Tuinmachineswww.lankmantuinmachines.nl
IM Networkswww.im-networks.nl
IMpactwww.impact.nl
ING Bankwww.ing.nl
International Kids Conceptswww.ikcplay.com
Jager Uitvaartverzorgingwww.jageruitvaartzorg.nl
Jannekee Women Fashionwww.jannekee.nl
Jelmar Verspreidingwww.jelmar-verspreiding.nl
JKC - Jeroen Koster Consultancywww.jk-consultancy.nl
JMC Accountants Belastingadv.www.jmcaccountants.nl
Joke Straathof De Angstexpertwww.deangstexpert.nl
Jovanski mediawww.jovanski.nl
Kaasboerderij de Polderzoomwww.polderzoom.nl
Kalezo Administratie Flevoland BVwww.kalezo.nl
Kampeerterrein de Abbertwww.deabbert.nl
Kantoorartikelendronten.nlwww.kantoorartikelendronten.nl
KeJe horren en raamdecoratiewww.keje.nl
Kerremans Makelaardijwww.kerremansmakelaardij.nl
Keyter Intarcon Nederland BVwww.keyter-intarcon.nl
Knipscheer Infrastructuurwww.knipscheer.com
Kunstvereniging Galerie Drontenwww.galeriedronten.nl
Kwintes Drontenwww.kwintes.nl
Lindenhols Totaal Wonenwww.lindenhols.nl
LodeVie makelaardij en taxatiewww.lodeviemakelaardij.nl
Loon-Fruitbedrijf Lodders V.O.F.www.corlodders.nl
Lunchcafé Moellieswww.moellies.nl
MAC3PARK Dronten B.V.www.mac3park.nl
Makelaardij Van der Linden BVwww.vanderlinden.nl
Márion Reizenwww.marionreizen.nl
MARK Academy voor Leefstijl BVwww.leefstijl-vitaliteit.nl
MedicijnEnZorg Flevoland BVwww.MAGD.nl
Meepleswww.meeplesbordspellen.nl
Merwin Bierlee - Trainingen & Trajectenwww.merwinbierlee.nl
Metafoor Vastgoed en Softwarewww.metafoorvastgoed.nl
MH Tech BVwww.mhtech.nl
Mirlitonwww.mirliton.nl
MM Opelpartswww.mm-opelparts.nl
Monuta Pien Goukawww.monuta.nl/vestiging/piengouka/
mooiwaterwww.mooiwater.nl
Nedimpex Products BVwww.nedimpexproducts.nl
New York Pizza Drontenwww.newyorkpizza.nl
NIAG 
Nijland BSA (Bouw, Service, Advies)www.klaree.nl
NLInvesteertwww.nlinvesteert.nl
Notariskantoor Mr. H. Nieuwdamwww.notarisnieuwdam.nl/
Ontmoetingspark Buiten!www.ontmoetingsparkbuiten.nl
Orfa Visser bvwww.orfavisser.nl
Overheul Agro BVwww.overheulagro.nl
PETRA project- & eventmanagementwww.petrazwaan.nl
Pitstop Car Tradingwww.pitstopcartrading.nl
PlanVisie BVwww.planvisie.nu
Post en Haveman B.V.www.post-haveman.nl
PPA Groupwww.ppagroup.nl
PPP Nederlandwww.pppnederland.nl
Praeludium Advies B.V.www.praeludium.nl
PrintOnMediawww.printonmedia.nl
Profile Tyrecenter Flevobanden BVwww.profile.nl
Prosu Databased Marketing BVwww.prosudatabasedmarketing.nl
Qapqa Groupwww.qapqa.com
Rabobank Flevolandwww.rabobank.nl
Reclamecentrum Solanawww.solana.nl
Recreatiecentrum 't Wisentboswww.wisentbos.nl
Rescue 3000www.rescue3000.nl
Rheset | Esther van Wageningenwww.rheset.nl
Roggebotstaete Landgoedwww.roggebotstaete.nl
Romijn Financieel Adviesromijnfinancieeladvies.nl
ROOTS, dat werkt!www.rootswerkt.nl
RubusAdvies B.V.www.rubusadvies.nl
Schildersbedrijf Broekhuizen Dronten BVwww.broekhuizen-schilders.nl
Schmit Zonwering & Rolluikenwww.schmit-zonwering.nl
Sinke B.V.www.sinkebv.nl
Slagerij & Catering Anton Smitslagerijantonsmit.nl
Small Parts Dronten 
Speerstra Heibedrijfwww.speerstraheibedrijf.nl
Staalcentrum Flevolandwww.staalcentrumflevoland.nl
STADrontenwww.sta-dronten.nl
Sterk in Zichtwww.sterkinzicht.nl
Stichting Colorietwww.coloriet.nl
Stichting Oost Flevoland Woondienstenwww.ofw.nl
Stichting Tulpenroute Flevolandwww.tulpenrouteflevoland.nl
Stoker Zadelmakerijwww.stoker-zadelmakerij.nl
Supertankwww.supertank.nl
Susan van Schooten Communicatiewww.susanvanschooten.nl
Switchtron BVwww.switchtron.nl
SynForewww.synfore.nl
Taivas Webconsultingwww.taivas.nl
TrendingTeazakelijk.trendingtea.nl
Triple Blue - 123Boekingenwww.tripleblue.nl
Tuinhof Tankcontainer Solutionswww.tuinhofts.nl
Univé Drontenwww.unive.nl
V.O.F. Van Oossanen Drontenwww.van-oossanen.com
Van der Marel Productieswww.vandermarelproducties.nl
Van Dijk De Jongh Notarissenwww.flevium.nl
VDL Translift bvwww.vdltranslift.nl
Vereecken Fruitsappen BVwww.vereeckenfruit.nl
Vereniging Windkoepel Groenwww.windkoepelgroen.nl
Via Sapienteswww.erikwegewijs.nl
VisionWillow B.V.www.visionwillow.com
Vormeelwww.vormeel.com
Vso Makelaars & Taxateurswww.vsomakelaars.nl
VWA reclame- en internetbureauwww.vwa.nu
W. van de Weg Holding B.V.www.svcgroep.nl
Warnink & Both Advocatenwww.wb-advocaten.nl
Weedlover Products 
WET Advocaten & Mediatorswww.wet-advocaten.nl
Wilkens & Partners Fin. Dienstverl. / Regiobankwww.wilkensenpartners.nl
Willems Automobielenwww.willemsautomobielen.nl
William's Fashion for Menwww.williamsfashionformen.nl
Woltjer Makelaardij o.g. & Assurantiënwww.woltjer.nl
Wouda Bv, Techn. Bedrijvenwww.wouda.nl
Xale Financiele Dienstverleningwww.xalehypotheken.nl
Zuyver Juweliers Drontenwww.zuyverjuweliers.nl
Zwaan buitensportwww.zwaanbuitensport.nl
EMMELOORD
Advies en Kieswww.adviesenkies.nl
Heilbron Emmeloordwww.heilbron.nl
Level One Uitzendbureauwww.level1.nl
Luimes AV audiovisueelwww.luimesav.nl
Moore MKWhttps://moore-mkw.nl/
N. van Staveren B.V.www.staveren.nl
FLEVOLANDBREED
Stichting Beveiliging Bedrijventerreinen Flevolandwww.sbbflevoland.nl
GENEMUIDEN
VWCwww.vwc.nl
KAMPEN
De Drontenaar - BrugMedia 
LEEUWARDEN
FlevoPost / Mediahuis Noordwww.flevopost.nl
LELYSTAD
Energie Expertisecentrum Flevoland (EEF)www.eef-flevoland.nl
G4S Secure Solutionswww.g4s.nl
Horizon Flevolandwww.horizonflevoland.nl
St. ROC van Amsterdam-Flevolandwww.rocvanflevoland.nl
SWIFTERBANT
3Fon Holding B.V. 
Administratiekantoor K. van de Kolkwww.administratiekantoorvandekolk.nl
Agrolanderwww.agrolander.nl
Albert Heijn Swifterbantwww.ahslump.nl
AV Facilitieswww.avfacilities.nl
Bij ons op de boerderijwww.bijonsopdeboerderij.online
Blonk Hydrauliekwww.blonk-hydrauliek.nl
Bureau LWPCwww.lwpc.nl
Claassen kunststof kozijnenwww.claassenkozijn.nl
Coachpraktijk In Verbindingwww.inverbindingcoach.nl
Conferantwww.conferant.nl
De Fitloodsde-fitloods.nl
Driespan BVwww.driespan.com
Getam bouwbegeleidingwww.loosman.nl
Hanzestad schoonhoudenwww.hanzestadschoonhouden.nl
HOS bvwww.hosbv.com
Huisartsenpraktijk Swifterbantwww.huisartsenswifterbant.nl
IJsbrandt Hovenierswww.ijsbrandthoveniers.nl
IKASwww.ikas.nl
Isolektro B.V.www.isolektro.nl
Jerunitswww.jerunits.nl
Kringloopwinkel Pookwww.pookswifterbant.nl
Lang & Doen 
LOF HRM - HR en KAM adviesbureauwww.lofhrm.nl
Plus Ultra BVwww.plus-ultra.nl
Primofin Nederlandwww.primofin.nl
Sater Green Energy 
Shortgolfwww.shortgolf.nl
Squdewww.squde.nl
Surplus Select BVwww.surplusselect.nl
SwifterwinT BVwww.swifterwint.nl
T.J. Zomerman Agrarisch Bedrijf 
Taxatiebureau van Puttewww.vanputtetaxatie.nl
Tietema's Bakkerijenwww.tietema.nl
Van Vulpen Vastgoedwww.vanvulpenvastgoed.nl
Weevers Landbouw Mechanisatiewww.weeversbv.nl
ZWOLLE
Claassen, Moolenbeek en Partnerswww.cmenp.nl/zwolle
Deltion Collegewww.deltion.nl

Contact

Ondernemersvereniging De Driehoek
info@ovdd.nl

Verenigingsmanagement

Tineke Stuifzand
Parksingel 61
8256 GG Biddinghuizen
T 06 - 82 69 59 70

IBAN: NL59 ABNA 0471 2881 60

Volg ons

  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn

Sitemap

Home
Netwerken
Belangenbehartiging
Actueel
Over OVDD
Leden
Contact
Inloggen Mijn OVDD

Lid worden

Investeer vandaag nog in een interessant netwerk van ondernemers in uw eigen gemeente Dronten: word lid van de OVDD!

Nu lid worden

Suggesties

Heeft u suggesties voor de OVDD? Of heeft u nieuws voor op de website? Laat het ons weten via info@ovdd.nl

COOKIE INFORMATIE

Voor een volledige werking van deze website wordt gebruik gemaakt van cookies.
Meer informatie over cookies > Accepteren