*OVDD-PARTNERS / BIJZONDERE LEDEN
BBC Dronten (Business Breakfast Club)www.bbcdronten.nl
Bedrijven Actief NOPwww.bedrijvenactiefnop.nl
Bedrijvenkring Urkwww.bedrijvenkringurk.nl
Stichting Kennispoort Regio Zwollewww.kennispoortregiozwolle.nl
VNO-NCW Middenwww.vno-ncwmidden.nl
Vombo, Bedrijvencontactfunctionariswww.rocvanflevoland.nl
Winkeliersvereniging Suyderseewww.suydersee.com
ALMERE
TMO-The Media Officewww.tmo.biz
BANT
Slump Catering & Eventswww.welkombijslump.nl
BIDDINGHUIZEN
10 voor je dag | Dagvoorzitter en presentatiecoachwww.10voorjedag.nl
Aaldering Bio-Uiwww.bio-ui.nl
Aannemersbedrijf v.d. Heijkantwww.vdheijkant.com
BCS - SRT Biddinghuizenwww.srtgroep.nl
Bed & Breakfast De Kandelaarwww.dekandelaar.eu
Beeldend kunstenaar Marianne Alting Brooijmanswww.mariannealtingbrooijmans.nl
De Factorij - mechanisatiewww.defactorij.com
De Kubbe BVwww.dekubbe.nl
Dorhout Mees Golf- en Schietsportcentrumwww.dorhoutmees.nl
Efesto Lasbedrijfwww.efesto.nl
F&M Consultancywww.fnmconsultancy.com
Flevonicewww.flevonice.nl
Flevosap B.V.www.flevosap.nl
G-Artwww.g-art.nu
GEMA-Apparatenbouw B.V.www.gemaapparatenbouw.nl
GICOM BVwww.gicom.nl
Globecomm Europe B.V.www.globecomm.com
HediBouwwww.hedibouw.nl
Home & Window Lifestylewww.homewindowlifestyle.nl
Keijl Flevo Hollandwww.keijl.nl
Kraaikamp Wagenbouw B.V.www.kraaikampwagenbouw.nl
KWT Group B.V. 
Loonbedrijf De Waard B.V.www.loonbedrijfdewaard.nl
Mavé Nautic & Industrial Engineering B.V.www.mave.nl
Melkveehouderij Groot Koerkampwww.grokotoko.nl
Mts van Nieuwenhuyzenwww.flevolamb.nl
Patex BVwww.patex.nl
Pelletkachels Flevowww.pelletkachels-flevo.nl
Poldergraan B.V.www.poldergraan.nl
Remako & Paper Board BVwww.remako.com
Restaurant Beachclub Nuwww.beachclubnu.nl
Rose Hairstylingwww.rosehairstyling.nl
Schaap Holland BVwww.schaapholland.com
Schuurhuis supermarkt Biddinghuizenwww.ah.nl
Snijderherstelwww.snijderherstel.nl
Solidmoves Werving en Selectiewww.solidmoves.nl
Speelkwartierwww.speelkwartier.nu
Studio Broekhuis Interieurarchitectuurwww.studiobroekhuis.nl
Sybit | Software op Maatwww.sybit.nl
TaktyQ bvwww.taktyq.nl
Tander International BVwww.tander.com
Van der Ziel Constructie en Plaatwerk BVwww.vdziel.nl
Van Werven Infra B.V.www.vanwerven.nl
Van Woerden Flevo BVwww.vanwoerdenflevo.nl
Verkeersschool Peter Everswww.verkeersschoolevers.nl
VitaalOveralwww.vitaaloveral.nl
VNK BVwww.vnk-herbs.nl
Walibi Holland BVwww.walibiholland.nl
Wilsor Kunstharsenwww.wilsor.nl
DRONTEN
123 Machineverhuurwww.123machineverhuur.nl
A1 Officewww.a1office.nl
AB Profashion - Bedrijfskledingwww.ab-profashion.nl
ABN-AMRO Bankwww.abnamro.nl
ACP International Bvwww.acpi.nl
ADFA Bedrijfsadviseurs 
Administratiekantoor Excentwww.excent.nl
Administratiekantoor K. van de Kolk 
AdministratiekantoorTeam HBcwww.teamhbc.nl
Aeres Bedrijven Centrum (ABC)www.aeresbedrijvencentrum.nl
Aeres Bedrijven Centrum (ABC) (ATF bv)www.aeresbedrijvencentrum.nl
Aeres Hogeschool Drontenwww.aeres.nl
Aeres Landbouwbedrijf B.Vwww.schoolboerderij.nl
Airvisiewww.airvisie.nl
Almere College Drontenwww.almerecollege.nl
AMH Flevoland 
Anemoon Bloemenshopwww.anemoon.nl
Anno 2000 Tuinenwww.anno2000tuinen.nl
AquaDataSystems BVwww.aquadatasystems.nl
Asn Bvwww.asndronten.nl
At Sea - Bar & Restaurantwww.atsea-restaurant.nl
Attis Adviesbureauwww.attis-advies.nl
Autobedrijf D. van Gorkumwww.dvangorkum.nl
Autopalace Dronten (Peugeot)www.autopalace.peugeot.nl
AVAQ B.V.www.avaq.eu
Aviemorewww.aviemore.nl
Aviko B.V.www.avikopotato.nl
AVPROwww.avpro.nl
Bangma Verpakking B.V.www.bangmaverpakking.nl
BDE Personeelsdienstenwww.bdepersoneelsdiensten.nl
Bea's Virtueel Officewww.virtueeloffice.nl
Bedrijfsfotografie Spelten Media Drontenwww.spelten.media
Biron B.V.www.biron.nl
Blokkerwww.blokker.nl
BOL Kreditank BV / Supertankwww.supertank.nl
BOL | van Staveren B.V.www.bolvanstaveren.nl
Bonfin 
Bouwbedrijf B.J. van der Steegwww.vandersteeg.nl
Bouwcenter Concordia Drontenwww.bouwcenterconcordia.nl
BrasseRia / FrieteRiawww.frieteria.nl
Broekhoff Vuurwerk International BVwww.broekhoff.nl
Broekhuis Dronten B.V.www.broekhuis.nl
Brouwerij Artemiswww.brouwerijartemis.nl
BuitenVitaalwww.buitenvitaal.nl
Böhmer Projectwww.bohmerproject.nl
Camping en Horecacentrum 't Wisentboswww.wisentbos.nl
Carpe Diem Makelaardijwww.carpediemmakelaardij.nl
Catering Partyservice Breetwww.partyservicebreet.nl
CijferMeester W. Voortmanwww.cijfermeester.nl
Colors@Home Renéwww.colorsathome.nl
Comper Training Nathalie Minkmanwww.nathalieminkman.nl
Cor Spronk, Mentor & Sprekerwww.corspronk.nl
Correct Verzekerd BVwww.correctverzekerd.nl
Countus, Accountants & Adviseurswww.countus.nl
CTS Led Solutionswww.cts-retail.nl
D. van Essen Beheer BVwww.jedi.nl
De Burele Accountantswww.burele.nl
De Gezonderiewww.vooreengezondleven.nl
de Jong & Laan 
de Jong & Laanwww.jonglaan.nl
De Meerhofwww.demeerhof.nl
De Meerpaalwww.meerpaal.nl
De Redewww.derede.nu
De Schutter Service B.V.www.deschutterservice.nl
De SeniorenMakelaarwww.seniorenmakelaarmuller.nl
Den Hartog - Voor kinderopvang en projectenwww.denhartog.nu
DHDBouw BVwww.dehaasdronten.nl
DoeHetZelf OUTLETwww.dhzoutlet.nl
Donker, Cultuurtechniek Bvwww.donkergroen.nl
Dop beheer B.V. / MEC museumwww.mecmuseum.nl
Douma Outdoor Livingwww.doumaoutdoorliving.nl
DrukSTIJLwww.drukstijl.nl
dTLS. Online Marketingwww.dtls-online.nl
Dutch Embeddedwww.dutchembedded.com
DV Trading B.V.www.dvtrading.nl
Elsenga Agro BV 
Elshof Organic Fruitwww.elshoforganicfruit.com
Elsvierderelswww.ballonnenenmeer.nl
Endless Webdesignwww.endless.nl
Enigma Architectenwww.brink-fleer.nl
EQUESSwww.equess.nl
Firmworkwww.firmwork.nl
Flair Sun en Beauty, Intercoiffurewww.flairdronten.nl
Flestic B.V.www.flestic.com
Flevo ICTwww.flevoict.nl
Flevo's Mannenkoorwww.flevosmannenkoor.nl
Flevobike Technologywww.flevobike.nl
FlevoMeer Bibliotheekwww.flevomeerbibliotheek.nl
Flevostar Potatowww.flevostar.nl
Flinder Reclamestudiowww.flinder.nu
Flipse Makelaardij o.g.www.flipse.nu
Flynth adviseurs en accountantswww.flynth.nl
Forandrewww.forandre.nu
GAMMA Drontenwww.vanneerbosbouwmarkten.com
Gavi Wijnkoperswww.gavi.nl
GB Parket en Timmerwerkenwww.gbparket.nl
Gebr. van Lierewww.gebrvanliere.nl
Gemeente Drontenwww.dronten.nl
Get Work Uitzendbureau BVwww.getwork.nl
GlassCARE Autoruitenwww.glasscare.nl
Golfclub Golfresidentie Drontenwww.golfresidentiedronten.nl/golfclub
Green Organics B.V.www.greenorganics.nl
Greidanus Computerspecialistenwww.greidanus.nl
Hafkamp Modeschoenen VOFwww.hafkamp-modeschoenen.nl
HairWishwww.hairwish.nu
Hammer Fysiotherapiewww.hammerfysiotherapie.nl
HeerenXVIIwww.heeren17dronten.nl
Helmantel & Bügel Advocatenwww.helmantel-bugel.nl
HEMA Drontenwww.hema.nl
Hendriks Holding BV 
HKlivingwww.hkliving.nl
HMD B.V.www.hmdbv.nl
Hogenkamp Advocatenwww.hogenkamp.nl
Hoor! in Drontenwww.hoorindronten.nl
Hotel Restaurant en Zalencentrum het Galjoenwww.hotelhetgaljoen.nl
HR Opgelost! hodn Primatchwww.primatch.nl
Huidinstituut Etoilewww.huidinstituutetoile.nl
Huijbregts Automatiseringwww.j-h.nl
Hydrauliek Service Dronten b.v.www.hsdbv.nl
Ichthus Collegewww.ichthusdronten.nl
ICT Projectmanagement Anssems 
IcTTHwww.ictth.nl
IGOFIT Drontenwww.igofit.nl
IKASwww.ikas.nl
IM Networkswww.im-networks.nl
IMpactwww.impact.nl
ING Bankwww.ing.nl
INPRO 
Instore Kids Corners Globalwww.ikcplay.com
Jager Uitvaartverzorgingwww.jageruitvaartzorg.nl
JAM marketingwww.jammarketing.nl
Jannekee Women Fashionwww.jannekee.nl
Jelmar Verspreidingwww.jelmar-verspreiding.nl
JKC - Jeroen Koster Consultancywww.jk-consultancy.nl
JMC Accountants Belastingadv.www.jmcaccountants.nl
Kaasboerderij de Polderzoomwww.polderzoom.nl
Kalezo Administratie Flevoland BVwww.kalezo.nl
Kampeerterrein de Abbertwww.deabbert.nl
Kantoorartikelendronten.nlwww.kantoorartikelendronten.nl
KeJe horren en raamdecoratiewww.keje.nl
KeyBAKE Bakeware & Coatings B.V.www.keybake.com
Keyter Intarcon Nederland BVwww.keyter-intarcon.nl
Knipscheer Infrastructuurwww.knipscheer.com
Kwintes Drontenwww.kwintes.nl
KWOOT BVwww.kwoot.nu
Las- en Constructiebedrijf Multi-Las b.v.www.multi-las.nl
Leyten & van der Linde, rentmeester en makelaardijwww.leyten-vdlinde.nl
Loon- Fruitbedrijf Lodders-Dibbits V.O.F.www.corlodders.nl
Lunchcafé Moellieswww.moellies.nl
Maatwerk Steigerhout VOFwww.maatwerksteigerhout.nl/
MAC3PARK Dronten B.V.www.mac3park.nl
Makelaardij Van der Linden BVwww.vanderlinden.nl
Márion Reizenwww.marionreizen.nl
Mech. monteur Nico Vollebregt 
MedicijnEnZorg Flevoland BVwww.MAGD.nl
Mirlitonwww.mirliton.nl
MM Opelpartswww.mm-opelparts.nl
Montagebedrijf Klaree BVwww.klaree.nl
Monuta Pien Goukawww.monuta.nl/vestiging/piengouka/
MotoXPertwww.motoxpert.nl
Mts. B.R. en J de Breuk 
Nedimpex Products BVwww.nedimpexproducts.nl
New York Pizza Drontenwww.newyorkpizza.nl
NIAGwww.niag.nl
NLInvesteertwww.nlinvesteert.nl
Notariskantoor Mr. H. Nieuwdamwww.notarisnieuwdam.nl/
Openbare Golfclub Drontenwww.openbaregolfclubdronten.nl
Orfa Visser bvwww.orfavisser.nl
Overheul Agro BVwww.overheulagro.nl
People Businesswww.peoplebusiness.nu
Post en Haveman B.V.www.post-haveman.nl
PPP Nederlandwww.pppnederland.nl
Praeludium Advies B.V.www.praeludium.nl
Praktijk Puurwww.pmuflevoland.nl
PrintOnMediawww.printonmedia.nl
Profile Tyre Centre FBAwww.profile-fba.nl
Prosu Databased Marketing BVwww.prosu.nl
Prosu Databased Marketing BVwww.prosudatabasedmarketing.nl
Protief Reclame en Marketingcommunicatiewww.protief.nl
Qapqa Group (vh Magnatech Group)www.qapqa.com
R. Happel Administratiewww.rhappeladmin.nl
Rabobank Flevolandwww.rabobank.nl
Reclamecentrum Solanawww.solana.nl
Redsupportwww.redsupport.nl
RedSyswww.redsys.nl
Reflecton bvwww.reflecton.nl
Rene Colors @ Homewww.colorsathome.nl
Rescue 3000www.rescue3000.nl
Rikken Intermeubelwww.rikkenwonen.nl
Roggebotstaete Landgoedwww.roggebotstaete.nl
ROOTS, dat werkt!www.rootswerkt.nl
Schildersbedrijf Broekhuizen Dronten BVwww.broekhuizen-schilders.nl
Schmit Zonweringwww.schmit-zonwering.nl
SHK Koeriersdienstenwww.shk-koeriersdiensten.nl
Sinke B.V.www.sinkebv.nl
Slagerij Niek van de Vlis v.o.f.www.slagerijvlis.nl
Speerstra Heibedrijfwww.speerstraheibedrijf.nl
Sportcentrum de Beverwww.sportcentrumdebever.nl
SSA (Soccer Society ASV Dronten)www.asvdronten.nl
Staalcentrum Flevolandwww.staalcentrumflevoland.nl
STADrontenwww.sta-dronten.nl
Ster Hygiëne bvwww.sterhygiene.nl
Stichting Colorietwww.coloriet.nl
Stichting Fablab Flevolandwww.fablabflevoland.nl
Stichting Oost Flevoland Woondienstenwww.ofw.nl
Stichting Tulpenroute Flevolandwww.tulpenrouteflevoland.nl
Stoker Zadelmakerijwww.stoker-zadelmakerij.nl
Switchtron BVwww.switchtron.nl
Taivas Webconsultingwww.taivas.nl
Tell Tales consulting 
Topfit Fysiotherapiewww.topfit-fysiotherapie.nl
Trend bvwww.beddentrend.nl
Triple Bluewww.tripleblue.nu
Triskellon voor Nieuw Werkwww.triskellon.nl
Tuinhof Tankcontainer Solutionswww.tuinhofts.nl
uniQueness Industrial Automationwww.ism-benelux.eu
Univé Drontenwww.unive.nl
VakantieXperts Jeannet Spaltmanwww.vx.nl/jeannet
Van de Klundert elektronica en telecommunicatiewww.vandeklundertbv.nl
Van der Marel Productieswww.vandermarelproducties.nl
Van Diepen Feestenwww.vandiepenfeesten.nl
Van Dijk De Jongh Notarissenwww.flevium.nl
Van Groesen Project & Organisatiewww.flexibelorganiseren.nl
VDL Translift bvwww.vdltranslift.nl
Vereecken Fruitsappen BVwww.vereeckenfruit.nl
Vombo, IchthusCollegewww.ichthus-dijk.nl
Vormeelwww.vormeel.com
Vso Makelaars & Taxateurswww.vsomakelaars.nl
VWA reclame- en internetbureauwww.vwa.nu
W. van de Weg Holding B.V.www.svcgroep.nl
Warnink & Both Advocatenwww.wb-advocaten.nl
Weedlover Products 
Welkoop Drontenwww.welkoop.nl
Werkloodz BV | Innovatief uitzendbureauwww.werkloodz.nl
WET Advocaten, Juristen & Mediatorswww.wet-advocaten.nl
Wilkens & Partners Financiële Dienstverleningwww.wilkensenpartners.nl
Willems Automobielenwww.willemsautomobielen.nl
William's Fashion for Menwww.williamsfashionformen.nl
Withaar Consultingwww.withaar.net
Woltjer Makelaardij o.g. & Assurantiënwww.woltjer.nl
Wouda Bv, Techn. Bedrijvenwww.wouda.nl
Xale Financiele Dienstverlening 
XL De Atelierswww.xldeateliers.nl
Zuyver Juweliers Drontenwww.zuyverjuweliers.nl
Zwaan buitensportwww.zwaanbuitensport.nl
EMMELOORD
Advies en Kieswww.adviesenkies.nl
Helder Financiële Dienstenwww.helderfd.nl
Level One Uitzendbureauwww.level1.nl
Luimes AV audiovisueelwww.luimesav.nl
Meeuwsen Ten Hoopenwww.mth.nl
N. van Staveren B.V.www.staveren.nl
FLEVOLANDBREED
Stichting Beveiliging Bedrijventerreinen Flevolandwww.sbbflevoland.nl
LEEUWARDEN
FlevoPost / NDC mediagroepwww.flevopost.nl
LELYSTAD
Claassen, Moolenbeek en Partnerswww.cmenp.nl
Flantuas vofwww.flantuas.nl
Fotostudio Wierdwww.fotostudiowierd.nl
G4S Secure Solutionswww.g4s.nl
Horizon Flevoland 
Omnis Financieel Adviesgroep BVwww.omnisadvies.nl
ROC van Flevolandwww.rocvanflevoland.nl
Voois & van Brederode BVwww.venvb.com
SWIFTERBANT
Agrolanderwww.agrolander.nl
Albert Heijn Swifterbantwww.ahslump.nl
AV Facilitieswww.avfacilities.nl
Blonk Hydrauliekwww.blonk-hydrauliek.nl
Breure BVwww.breure.nl
Bureau LWPCwww.lwpc.nl
Chakti Total Body Centerwww.chakti.nl
Claassen kunststof kozijnenwww.pietclaassen.nl
Conferantwww.conferant.nl
Creativiti B.V.www.creativiti.nl
Driespan BVwww.driespan.com
Elanciuswww.elancius.nl
Huisartsenpraktijk Swifterbantwww.huisartsenswifterbant.nl
IJsbrandt Hovenierswww.ijsbrandthoveniers.nl
Isolektro B.V.www.isolektro.nl
Jerunitswww.jerunits.nl
Kleverpark Techniekwww.verpakkingsmachine.com/
Kringloopwinkel Pookwww.pookswifterbant.nl
Lang & Doen 
LOF HRM - HR adviesbureauwww.lofhrm.nl
MKV Advies en Trainingwww.mkvtrainingen.nl
OAMKB Dronten-Swifterbantwww.oamkb.nl/hansdelange
P. Harlaar Bedrijfsvloerenwww.harlaarbedrijfsvloeren.nl
Plus Ultra BVwww.plus-ultra.nl
Primofin Nederlandwww.primofin.nl
Rembrandingwww.rembranding.nl
Sater Green Energy 
Shortgolfwww.shortgolf.nl
Surplus Select BVwww.surplusselect.nl
SwifterwinT BVwww.swifterwint.nl
T.J. Zomerman Agrarisch Bedrijf 
Taxatiebureau van Puttewww.vanputtetaxatie.nl
Tietema's Bakkerijenwww.tietema.nl
Timmerwerk van Veenwww.timmerwerkvanveen.nl
Tuinadviesburo Garden Designwww.gardendesignflevo.nl
Van tafel naar kavel BVwww.vantafelnaarkavel.nl
Van Vulpen Vastgoedwww.vanvulpenvastgoed.nl
VOC-Agrowww.voc-advies.nl
Weevers Landbouw Mechanisatiewww.weeversbv.nl
VRIEZENVEEN
Aannemersbedrijf Bramer B.V.www.bramerbv.nl
ZWOLLE
Deltion Collegewww.deltion.nl
Mocca d'Or Zwollewww.moccador.com

Contact

OndernemersVereniging de Driehoek
info@ovdd.nl

Secretariaat

Tineke Stuifzand
Parksingel 61
8256 GG Biddinghuizen
T 06 - 82 69 59 70

IBAN: NL59ABNA 0471288160

Volg ons

  • Twitter
  • Facebook

Sitemap

Home
Netwerken
Belangenbehartiging
Actueel
Over OVDD
Leden
Contact
Inloggen Mijn OVDD

Lid worden

Investeer vandaag nog in een interessant netwerk van ondernemers in uw eigen gemeente Dronten: word lid van de OVDD!

Nu lid worden

Suggesties

Heeft u suggesties voor de OVDD? Of heeft u nieuws voor op de website? Laat het ons weten via info@ovdd.nl

COOKIE INFORMATIE

Voor een volledige werking van deze website wordt gebruik gemaakt van cookies.
Meer informatie over cookies > Accepteren