*OVDD-PARTNERS / BIJZONDERE LEDEN
BBC Dronten (Business Breakfast Club)www.bbcdronten.nl
Bedrijvenkring Urkwww.bedrijvenkringurk.nl
BVN - Bedrijven voor Noordoostpolderwww.bvnoordoostpolder.nl
ROC van Ams-Flev, Bedrijvencontactfunctionariswww.rocvanflevoland.nl
Stichting Kennispoort Regio Zwollewww.kennispoortregiozwolle.nl
VNO-NCW Middenwww.vno-ncwmidden.nl
Winkeliersvereniging Suyderseewww.suydersee.com
ALMERE
TMO-The Media Officewww.tmo.biz
BANT
Slump Catering & Eventswww.welkombijslump.nl
BIDDINGHUIZEN
10 voor je dag | Dagvoorzitter en presentatiecoachwww.10voorjedag.nl
Aaldering Bio-Uiwww.bio-ui.nl
Aannemersbedrijf v.d. Heijkantwww.vdheijkant.com
BCS - SRT Biddinghuizenwww.srtgroep.nl
Bed & Breakfast De Kandelaarwww.dekandelaar.eu
De Factorij - mechanisatiewww.defactorij.com
De Kubbe BVwww.dekubbe.nl
Dorhout Mees B.V.www.dorhoutmees.nl
Efesto Lasbedrijfwww.efesto.nl
F&M Consultancywww.fnmconsultancy.com
G-Artwww.g-art.nu
GEMA-Apparatenbouw B.V.www.gemaapparatenbouw.nl
GICOM BVwww.gicom.nl
Hanneke's Pluktuinwww.hannekespluktuin.nl
HediBouwwww.hedibouw.nl
Home & Window Lifestylewww.homewindowlifestyle.nl
Keijl Flevo Hollandwww.keijl.nl
Kraaikamp Wagenbouw B.V.www.kraaikampwagenbouw.nl
KWT Group B.V. 
Live Your Dream Foundationwww.lydfoundation.com
Loonbedrijf De Waard B.V.www.loonbedrijfdewaard.nl
Mavé Nautic & Industrial Engineering B.V.www.mave.nl
Melkveehouderij Groot Koerkampwww.grokotoko.nl
Mts van Nieuwenhuyzenwww.flevolamb.nl
Mulder Marne BVwww.muldermarne.nl
Patex BVwww.patex.nl
Pelletkachels Flevowww.pelletkachels-flevo.nl
PlanVisie BVwww.planvisie.nu
Poldergraan B.V.www.poldergraan.nl
Remako & Paper Board BVwww.remako.com
Restaurant Beachclub Nuwww.beachclubnu.nl
Rose Hairstylingwww.rosehairstyling.nl
Schaap Holland BVwww.schaapholland.com
Schuurhuis supermarkt Biddinghuizenwww.ah.nl
Snijderherstelwww.snijderherstel.nl
Solidmoves Werving en Selectiewww.solidmoves.nl
Speelkwartierwww.speelkwartier.nu
Studio Broekhuis Interieurarchitectuurwww.studiobroekhuis.nl
Sybit | Software op Maatwww.sybit.nl
Tander International BVwww.tander.com
Van Werven Infra B.V.www.vanwerven.nl
Van Woerden Flevo BVwww.vanwoerdenflevo.nl
Verkeersschool Peter Everswww.verkeersschoolevers.nl
VNK BVwww.vnk-herbs.nl
Walibi Holland BVwww.walibiholland.nl
Wilsor Kunstharsenwww.wilsor.nl
DRONTEN
A1 Officewww.a1office.nl
Aannemersbedrijf Bramer Flevolandwww.bramerbv.nl
AB Profashion - Bedrijfskledingwww.ab-profashion.nl
ABN-AMRO Bankwww.abnamro.nl
ACP International Bvwww.acpi.nl
Administratiekantoor Excentwww.excent.nl
Administratiekantoor K. van de Kolk 
AdministratiekantoorTeam HBcwww.teamhbc.nl
Aeres Bedrijven Centrum (ABC)www.aeresbedrijvencentrum.nl
Aeres Bedrijven Centrum (ABC) (ATF bv)www.aeresbedrijvencentrum.nl
Aeres Hogeschool Drontenwww.aeres.nl
Aeres Hogeschool Drontenwww.aereshogeschool.nl
Aeres Landbouwbedrijf B.Vwww.schoolboerderij.nl
Airvisiewww.airvisie.nl
Almere College Drontenwww.almerecollege.nl
AMH Flevoland 
Anemoon Bloemenshopwww.anemoon.nl
Anno 2000 Tuinenwww.anno2000tuinen.nl
AquaDataSystems BVwww.aquadatasystems.nl
Asn Bvwww.asndronten.nl
At Sea - Bar & Restaurantwww.atsea-restaurant.nl
Attis Adviesbureauwww.attis-advies.nl
Autobedrijf D. van Gorkumwww.dvangorkum.nl
Autopalace Dronten (Peugeot)www.autopalace.peugeot.nl
AVAQ B.V.www.avaq.eu
Aviemorewww.aviemore.nl
Aviko B.V.www.avikopotato.nl
AVPROwww.avpro.nl
Bangma Verpakking B.V.www.bangmaverpakking.nl
BDE Personeelsdienstenwww.bdepersoneelsdiensten.nl
Bea's Virtueel Officewww.degroenemanagementassistent.nl
Ben Eekhof Fotografiewww.beneekhof.nl
Biron B.V.www.biron.nl
Blokkerwww.blokker.nl
BOL Kreditank BV / Supertankwww.supertank.nl
BOL | van Staveren B.V.www.bolvanstaveren.nl
Bouwbedrijf B.J. van der Steegwww.vandersteeg.nl
Bouwcenter Concordia Drontenwww.bouwcenterconcordia.nl
Brandweer Dronten-Biddinghuizen-Swifterbantwww.brandweerflevoland.nl
BrasseRia / FrieteRiawww.frieteria.nl
Broekhoff Vuurwerk International BVwww.broekhoff.nl
Broekhuis Dronten B.V.www.broekhuis.nl
Brothers International Trading (B.I.T.) 
Brouwerij Artemiswww.brouwerijartemis.nl
Böhmer Projectwww.bohmerproject.nl
Carpe Diem Makelaardijwww.carpediemmakelaardij.nl
CijferMeester W. Voortmanwww.cijfermeester.nl
Comper Training Nathalie Minkmanwww.nathalieminkman.nl
Connect Fasteningwww.connectfastening.nl
Cor Spronk, DGA Mentor & Sprekerwww.corspronk.nl
CoronasneltestDrontenwww.coronasneltestdronten.nl
Correct Verzekerd BVwww.correctverzekerd.nl
Countus, Accountants & Adviseurswww.countus.nl
CTS Led Solutionswww.cts-retail.nl
D. van Essen Beheer B.V. (Autobedrijf Jedi)www.jedi.nl
De Gezonderiewww.vooreengezondleven.nl
De Hoop Coachingwww.dehoopcoaching.nl
de Jong & Laanwww.jonglaan.nl
De Meerhofwww.demeerhof.nl
De Meerpaalwww.meerpaal.nl
De Redewww.derede.nu
De Schutter Service B.V.www.deschutterservice.nl
De SeniorenMakelaarwww.seniorenmakelaarmuller.nl
Den Hartog - Voor kinderopvang en projectenwww.denhartogdronten.nl
DHDBouw BVwww.dehaasdronten.nl
DoeHetZelf OUTLETwww.dhzoutlet.nl
Donker, Cultuurtechniek Bvwww.donkergroen.nl
Douma Outdoor Livingwww.doumaoutdoorliving.nl
DrontenBouwwww.drontenbouw.nl
dTLS. Online Marketingwww.dtls-online.nl
Dutch Embeddedwww.dutchembedded.com
DV Trading B.V.www.dvtrading.nl
Elsenga Agro BV 
Elshof Organic Fruit B.V.www.elshoforganicfruit.com
Elsvierderelswww.ballonnenenmeer.nl
Endless Webdesignwww.endless.nl
Enigma Architectenwww.enigma-architecten.nl
EQUESSwww.equess.nl
Firmworkwww.firmwork.nl
Flestic B.V.www.flestic.com
Flevo's Mannenkoorwww.flevosmannenkoor.nl
Flevobike Technologywww.flevobike.nl
FlevoMeer Bibliotheekwww.flevomeerbibliotheek.nl
FlevoTrade Onionswww.flevotrade.nl
Flinder Reclamestudiowww.flinder.nu
Flipse Makelaardij o.g.www.flipse.nu
Flynth adviseurs en accountantswww.flynth.nl
Fotostudio Wierdwww.fotostudiowierd.nl
Gavi Wijnkoperswww.gavi.nl
GB Parket en Timmerwerkenwww.gbparket.nl
Gemeente Drontenwww.dronten.nl
Get Work Uitzendbureau BVwww.getwork.nl
GlassCARE Autoruitenwww.glasscare.nl
Golfclub Golfresidentie Drontenwww.golfresidentiedronten.nl/golfclub
Green Organics B.V.www.greenorganics.nl
Greidanus Computerspecialistenwww.greidanus.nl
GymInn Drontenwww.gyminn.com
HairWishwww.hairwish.nu
Hammer Fysiotherapiewww.hammerfysiotherapie.nl
HeerenXVIIwww.heeren17dronten.nl
Helmantel & Bügel Advocatenwww.helmantel-bugel.nl
HEMA Drontenwww.hema.nl
Hendriks Holding BV 
HerstelVitaal & BuitenVitaalwww.herstelvitaal.nl
HKlivingwww.hkliving.nl
HMD B.V.www.hmdbv.nl
Hogenkamp Advocatenwww.hogenkamp.nl
Hoor! in Drontenwww.hoorindronten.nl
Hotel het Galjoenwww.hotelhetgaljoen.nl
HR Opgelost! hodn Primatchwww.primatch.nl
Huidinstituut Etoilewww.huidinstituutetoile.nl
Huijbregts Automatiseringwww.j-h.nl
Hydrauliek Service Dronten b.v.www.hsdbv.nl
Ichthus Collegewww.ichthusdronten.nl
ICT Projectmanagement Anssemswww.ictpa.com
IJzerman en Lankman Tuinmachineswww.lankmantuinmachines.nl
IM Networkswww.im-networks.nl
IMpactwww.impact.nl
ING Bankwww.ing.nl
INPRO 
Instore Kids Corners Globalwww.ikcplay.com
International Kids Conceptswww.ikcplay.com
Jager Uitvaartverzorgingwww.jageruitvaartzorg.nl
Jannekee Women Fashionwww.jannekee.nl
Jelmar Verspreidingwww.jelmar-verspreiding.nl
JKC - Jeroen Koster Consultancywww.jk-consultancy.nl
JMC Accountants Belastingadv.www.jmcaccountants.nl
Joke Straathof De Angstexpertwww.deangstexpert.nl
Kaasboerderij de Polderzoomwww.polderzoom.nl
Kalezo Administratie Flevoland BVwww.kalezo.nl
Kampeerterrein de Abbertwww.deabbert.nl
Kantoorartikelendronten.nlwww.kantoorartikelendronten.nl
KeJe horren en raamdecoratiewww.keje.nl
Kerremans Makelaardijwww.kerremansmakelaardij.nl
KeyBAKE Bakeware & Coatings B.V.www.keybake.com
Keyter Intarcon Nederland BVwww.keyter-intarcon.nl
Knipscheer Infrastructuurwww.knipscheer.com
Kwintes Drontenwww.kwintes.nl
Las- en Constructiebedrijf Multi-Las b.v.www.multi-las.nl
LodeVie makelaardij en taxatiewww.lodeviemakelaardij.nl
Loon-Fruitbedrijf Lodders V.O.F.www.corlodders.nl
Lunchcafé Moellieswww.moellies.nl
Maatwerk Steigerhout VOFwww.maatwerksteigerhout.nl/
MAC3PARK Dronten B.V.www.mac3park.nl
Makelaardij Van der Linden BVwww.vanderlinden.nl
Márion Reizenwww.marionreizen.nl
Mech. monteur Nico Vollebregt 
MedicijnEnZorg Flevoland BVwww.MAGD.nl
MH Tech BVwww.mhtech.nl
Mijn Reiskennis Jeannethttps://www.mijnreiskennis.nl/jeannet-spaltman/
Mirlitonwww.mirliton.nl
MM Opelpartswww.mm-opelparts.nl
Montagebedrijf Klaree BVwww.klaree.nl
Monuta Pien Goukawww.monuta.nl/vestiging/piengouka/
MotoXpertwww.motoxpert.nl
Mts. B.R. en J de Breuk 
Nedimpex Products BVwww.nedimpexproducts.nl
New York Pizza Drontenwww.newyorkpizza.nl
NIAGwww.niag.nl
NLInvesteertwww.nlinvesteert.nl
Notariskantoor Mr. H. Nieuwdamwww.notarisnieuwdam.nl/
Openbare Golfclub Drontenwww.openbaregolfclubdronten.nl
Orfa Visser bvwww.orfavisser.nl
Overheul Agro BVwww.overheulagro.nl
People Businesswww.peoplebusiness.nu
Post en Haveman B.V.www.post-haveman.nl
PPA Groupwww.ppagroup.nl
PPP Nederlandwww.pppnederland.nl
Praeludium Advies B.V.www.praeludium.nl
Praktijk Puurwww.praktijkpuur.care
PrintOnMedia 
Profile Tyrecenter Flevobanden BVwww.profile.nl
Prosu Databased Marketing BVwww.prosudatabasedmarketing.nl
Protief Reclame en Marketingcommunicatiewww.protief.nl
Qapqa Group (vh Magnatech Group)www.qapqa.com
R. Happel Administratiewww.rhappeladmin.nl
Rabobank Flevolandwww.rabobank.nl
Reclamecentrum Solanawww.solana.nl
Recreatiecentrum 't Wisentboswww.wisentbos.nl
Redsupportwww.redsupport.nl
RedSyswww.redsys.nl
René van Halm / Rene@home 
René van Halm / Rene@homewww.reneathome.nl
Rescue 3000www.rescue3000.nl
Roggebotstaete Landgoedwww.roggebotstaete.nl
ROOTS, dat werkt!www.rootswerkt.nl
SchefferDienstverlening 
Schildersbedrijf Broekhuizen Dronten BVwww.broekhuizen-schilders.nl
Schmit Zonwering & Rolluikenwww.schmit-zonwering.nl
SHK Koeriersdienstenwww.shk-koeriersdiensten.nl
Sinke B.V.www.sinkebv.nl
Slagerij & Catering van der Vlis v.o.f.www.slagerijvlis.nl
Speerstra Heibedrijfwww.speerstraheibedrijf.nl
Staalcentrum Flevolandwww.staalcentrumflevoland.nl
STADrontenwww.sta-dronten.nl
Ster Hygiëne bvwww.sterhygiene.nl
Stichting Colorietwww.coloriet.nl
Stichting Oost Flevoland Woondienstenwww.ofw.nl
Stichting Tulpenroute Flevolandwww.tulpenrouteflevoland.nl
Stoker Zadelmakerijwww.stoker-zadelmakerij.nl
Studio Windtkrachtwww.studiowindtkracht.nl
Switchtron BVwww.switchtron.nl
Taivas Webconsultingwww.taivas.nl
Tell Tales consulting 
Trend bvwww.beddentrend.nl
TrendingTeazakelijk.trendingtea.nl
Triple Blue - 123Boekingenwww.tripleblue.nl
Triskellon voor Nieuw Werkwww.triskellon.nl
Tuinhof Tankcontainer Solutionswww.tuinhofts.nl
uniQueness Industrial Automationwww.ism-benelux.eu
Univé Drontenwww.unive.nl
Van de Klundert elektronica en telecommunicatiewww.vandeklundertbv.nl
Van der Marel Productieswww.vandermarelproducties.nl
Van Dijk De Jongh Notarissenwww.flevium.nl
VDL Translift bvwww.vdltranslift.nl
Vereecken Fruitsappen BVwww.vereeckenfruit.nl
Vereniging Windkoepel Groenwww.windkoepelgroen.nl
Vormeelwww.vormeel.com
Vso Makelaars & Taxateurswww.vsomakelaars.nl
VWA reclame- en internetbureauwww.vwa.nu
W. van de Weg Holding B.V.www.svcgroep.nl
Warnink & Both Advocatenwww.wb-advocaten.nl
Weedlover Products 
Welkoop Drontenwww.welkoop.nl
WET Advocaten & Mediatorswww.wet-advocaten.nl
Wilkens & Partners Fin. Dienstverl. / Regiobankwww.wilkensenpartners.nl
Willems Automobielenwww.willemsautomobielen.nl
William's Fashion for Menwww.williamsfashionformen.nl
Withaar Consultingwww.withaar.net
Woltjer Makelaardij o.g. & Assurantiënwww.woltjer.nl
Wouda Bv, Techn. Bedrijvenwww.wouda.nl
Xale Financiele Dienstverleningwww.xalehypotheken.nl
XL De Atelierswww.xldeateliers.nl
Yuna Skywww.yunasky.nl
Zuyver Juweliers Drontenwww.zuyverjuweliers.nl
Zwaan buitensportwww.zwaanbuitensport.nl
EMMELOORD
Advies en Kieswww.adviesenkies.nl
Heilbron Emmeloordwww.heilbron.nl
Level One Uitzendbureauwww.level1.nl
Luimes AV audiovisueelwww.luimesav.nl
Meeuwsen Ten Hoopenwww.mth.nl
N. van Staveren B.V.www.staveren.nl
FLEVOLANDBREED
Stichting Beveiliging Bedrijventerreinen Flevolandwww.sbbflevoland.nl
LEEUWARDEN
FlevoPost / NDC mediagroepwww.flevopost.nl
LELYSTAD
Claassen, Moolenbeek en Partnerswww.cmenp.nl
Energie Expertisecentrum Flevoland (EEF)www.eef-flevoland.nl
Flantuas vofwww.flantuas.nl
G4S Secure Solutionswww.g4s.nl
Horizon Flevoland 
Omnis Financieel Adviesgroep BV 
St. ROC van Amsterdam-Flevolandwww.rocvanflevoland.nl
Voois & van Brederode BVwww.venvb.com
SWIFTERBANT
Agrolanderwww.agrolander.nl
Albert Heijn Swifterbantwww.ahslump.nl
AV Facilitieswww.avfacilities.nl
Blonk Hydrauliekwww.blonk-hydrauliek.nl
Bureau LWPCwww.lwpc.nl
Chakti Total Body Centerwww.chakti.nl
Claassen kunststof kozijnenwww.claassenkozijn.nl
Conferantwww.conferant.nl
Creativiti B.V.www.creativiti.nl
Driespan BVwww.driespan.com
Elanciuswww.elancius.nl
Getam bouwbegeleidingwww.loosman.nl
HOS bvwww.hosbv.com
Huisartsenpraktijk Swifterbantwww.huisartsenswifterbant.nl
IJsbrandt Hovenierswww.ijsbrandthoveniers.nl
IKASwww.ikas.nl
Isolektro B.V.www.isolektro.nl
Jerunitswww.jerunits.nl
Kringloopwinkel Pookwww.pookswifterbant.nl
Lang & Doen 
LOF HRM - HR en KAM adviesbureauwww.lofhrm.nl
MKV Advies en Trainingwww.mkvtrainingen.nl
Plus Ultra BVwww.plus-ultra.nl
Primofin Nederlandwww.primofin.nl
Sater Green Energy 
Shortgolfwww.shortgolf.nl
Surplus Select BVwww.surplusselect.nl
SwifterwinT BVwww.swifterwint.nl
T.J. Zomerman Agrarisch Bedrijf 
Taxatiebureau van Puttewww.vanputtetaxatie.nl
Tietema's Bakkerijenwww.tietema.nl
Uw slijter van Gilswww.facebook.com/uwslijtervangils
Van tafel naar kavel BVwww.vantafelnaarkavel.nl
Van Vulpen Vastgoedwww.vanvulpenvastgoed.nl
VOC-Agro 
Weevers Landbouw Mechanisatiewww.weeversbv.nl
WINTERSWIJK MEDDO
ADFA Bedrijfsadviseurs 
ZWOLLE
Deltion Collegewww.deltion.nl
JAM marketingwww.jammarketing.nl
Mocca d'Or Zwollewww.moccador.com

Contact

Ondernemersvereniging De Driehoek
info@ovdd.nl

Verenigingsmanagement

Tineke Stuifzand
Parksingel 61
8256 GG Biddinghuizen
T 06 - 82 69 59 70

IBAN: NL59ABNA 0471288160

Volg ons

  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn

Sitemap

Home
Netwerken
Belangenbehartiging
Actueel
Over OVDD
Leden
Contact
Inloggen Mijn OVDD

Lid worden

Investeer vandaag nog in een interessant netwerk van ondernemers in uw eigen gemeente Dronten: word lid van de OVDD!

Nu lid worden

Suggesties

Heeft u suggesties voor de OVDD? Of heeft u nieuws voor op de website? Laat het ons weten via info@ovdd.nl

COOKIE INFORMATIE

Voor een volledige werking van deze website wordt gebruik gemaakt van cookies.
Meer informatie over cookies > Accepteren